18 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
+380506225900
+380 (50) 622-59-00
вул.Праці,46, Орехов, Україна
ТОВ "Виробництво підсиленої техніки"
Кошик

Запчастини для ОВУ-25

1 2

Очисник вороху ОВС-25 — ідеальне рішення для чищення злакового та іншого рослинного зерна. Якщо відповідати технічного обслуговування, то такий пристрій пропрацює без збоїв довгий час. Головне, придбати запчастини для ОВУ-25. Запчастини до зернометальників і запчастини до зернонавантажувачів у великому асортименті представлені в інтернет-магазині ТОВ «Виробництво підсиленої техніки». Найпопулярнішими деталями вважаються зірочки, ремкомплекти, редуктори і підшипники. 

Особливості запчастин для ОВУ-25

Такий механізм як ОВУ необхідний, якщо потрібно очищати від різних домішок насіння зернових і бобових культур — кокосові, круп'яні, насіння соняшнику тощо. Очищення відбувається за рахунок комбінованого впливу повітряного потоку і щіток. У результаті гарантується висока якість виконання цього процесу. Запчастини для ОВУ-25 включають такі елементи: 

  • зірочки; 

  • ремкомплекти;

  • редуктори;

  • підшипники.

Зірочки необхідні, щоб збільшити обороти барабана механізму для обробки зерна. Ремкомплекти — готові зборки елементів, які включають все необхідне для швидкого ремонту. 

Робота редуктора полягає в зниженні швидкості обертання коліс і підвищення крутного моменту. Підшипники зменшують інтенсивність тертя і спрощують обертання. 

Особливості вибору запчастин до зернонавантажувачів 

Запчастини до зернонавантажувачів призначені для коректного завантаження і розвантаження зерноскладів. Щоб придбання додаткових елементів для коректної роботи механізму було вдалим рішенням, важливо дотримуватися такі рекомендації: 

  • оформляти замовлення тільки на оригінальні деталі;

  • використовувати послуги постачальника, що давно зарекомендували себе на ринку; 

  • вибирати підходящі моделі на сайті з великим асортиментом;

  • віддати перевагу вітчизняному виробнику і постачальника, щоб мати можливість придбати необхідні елементи за приємною ціною і з урахуванням швидкої доставки. 

Оформляйте замовлення на запчастини до зернометальників в інтернет-магазині ТОВ «Виробництво підсиленої техніки». Своєчасна заміна зламаних комплектуючих запобігає виникненню необхідності в дорогому ремонту. Відсутність важливих пристроїв під час збирання зерна може понести за собою додаткові фінансові втрати. Рекомендується, щоб заміна комплектуючих виконувалася спеціалізованим майстром. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner